میکرواستراتژی

معرفی

میکرو استراتژی یکی از قویترین ابزارهای هوش تجاری است. با استفاده از این ابزار می توان مطمئن بود که  آینده متعلق به کسانی است که می توانند مقدار زیادی اطلاعات را بررسی می کنند  .

ما به قدرت اطلاعات در همه جا اعتقاد داریم

امروزه به سازمانی قدرتمند می گویند که به اطلاعات خود اشراف اطلاعاتی دارد. ماموریت ما ارائه راه حل های نرم افزاری و سرویس هایی است که هر فردی را با قابلیت های هوشمندانه تجهیز نموده تا با دانش ،به سازمان خود در زمینه تصمیم سازی و در نهایت تصمیم گیری کمک نماید.

چرا ما متفاوت هستیم

 سازمان ها، فارغ از اینکه دارای رویه سنتی و یا پیشرو باشند و همچنین با هر اندازه سازمانی و هر نوع بانک اطلاعاتی می توانند از پلت فرم میکرواستراتژی برای ساخت برنامه های منحصر به فرد سازمان خود  استفاده نمایند.

 میکرو استراتژی تنها ابزار تحلیلی با پلت فرم پویا در صنعت BI

 نرم افزار میکرو استراتژی با امکانات هوش تجاری خود می تواند کسب و کار سنتی را با تجزیه و تحلیل پیشرفته  ترکیب نماید و سازمان ها را قادر می سازد تا برنامه های بهبود روش های خود را ارتقا دهند .  با این تکنیک ارزش اطلاعات سازمانی  افزایش یافته و رشد کسب و کار تسریع می یابد.

  آسان برای هر کس:

نرم افزار میکر استراتژی امکان تجزیه و تحلیل پیچیده را از طریق انواع رابط های بصری(گزارش،نمودار،داشبود و ...) در اختیار هر کاربر قرار می دهد . ابزارهایی که برای هر کسی قابل فهم هستند، از مدیران سطح بالای سازمان تا تحلیلگران کسب و کار. کاربران بدون نیاز به استفاده از ابزارهای ثانویه می توانند با پیوستن به چرخه  تحلیل داده ها ،موقعیت خود و سازمان را ارتقا دهند .

مزایای Microstrategy:

 • محیط مجتمع یکتا : ابزار یکتا و مجتمع برای محیط مدیریت سیستم، مانیتورینگ سیستم، تیونینگ سیستم و توسعه سیستمBI
 • رابط وب کاملا محاوره ای : کنترل های زیادی در سطح وب وجود دارند که به کاربر اجازه دستکاری ، تغییر فرمت و تحلیل گزارشات بدون نیاز به دانش IT را می دهد.
 • ساخت اشیاء و گزارشات در سطح وب : اشیاء زیادی مانند فیلترها ، درخواستها و همچنین ساخت گزارش در سطح وب توسط کاربر امکان پذیر می باشد.
 • داشبوردهای داینامیک کاملا محاوره ای : امکان ساخت داشبوردهای محاوره ای با امکانات کامل OLAP و کنترلهای مختلف با قابلیتهای مختلف وجود دارد.
 • متا دیتای متمرکز : تمامی متا دیتای مربوط به سیستم BI در سطح توسعه و کاربری ، گزارشات و داشبوردها و .. همه به صورت یک متا دیتای متمرکز و قابل استفاده مجدد ذخیره می گردد.
 • امکان ساخت و ویرایش گزارشات و داشبورد در Microsoft office :  میکرواستراتژی کامپوننت های وکاملی برای ابزارهای Office مانند Excel، Word و ...مهیا  می کند.
 • رابط وب با امکانات AJAX
 • امکان In-Memory ROLAP : برای گزارشات با زمان اجرای و گزارشاتی که زیاد مورد استفاده قرار می گیرند.
 • امکان کلاستر کردن سرورها : برای زمانی که تعداد کاربران سیستم زیاد است یا بار زیادی بخاطر حجم گزارشات بر روی سرور BI می باشد این امکان کمک می کند که بار سیستم بر روی چند سرور پخش شود.
 • امکان وارد کردن مدلهای پیشگویانه : سرویس داده کاوی میکرواستراتژی امکان وارد کردن مدلهای داده کاوی استاندارد PMML به میکرواستراتژی را می دهد.
 • مدیریت اتوماتیک تغییرات : در صورتی که تغییراتی در اشیاء ساخته شده اعمال شود این تغییرات در تمامی اشیاء وابسته نیز به صورت اتوماتیک اعمال خواهد شد.
 • مدیریت کاربران متمرکز و کامل : کاربران ، گروه ها ، محدودیتها و دسترسی های داده ای به صورت یک مدل کامل و متمرکز در سیستم وجود دارد.

شرکت ایده پردازان پرند نوین تا کنون نسبت به بومی سازی نسخه های 7.2 تا 11.1 این نرم افزار اقدام نموده است. 

استفاده از مطالب این وب سایت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت ایده پردازان پرند نوین می‌باشد.